Перші тести GeForce GTX 1170 потрапили в Мережу

Наближається анонс нової лінійки відеокарт від NVIDIA, і перші зразки вже знаходяться в руках обраних тестувальників. Одному з таких щасливчиків “нібито” вдалося протестувати карту в бенчмарку 3DMark FireStrike – і результат, треба сказати, вражає – відеокарти GeForce GTX 1170 в парі з процесором Intel Core i5-8600к вдалося набрати аж цілих 29752 “папуги”.

Отриманий результат, згідно з наведеного зображення, більш ніж в півтора рази перевищує результат GeForce GTX 1070, на третину обходить GeForce GTX 1080 навіть трохи випереджає GeForce GTX 1080 Ti.

Також дуже вражають і специфікації нової картки, які ми бачимо на першому скріншоті, особливо частота ядра в 2,5 Ггц. Наскільки можна вірити наведеним тесту? Відразу ж виникає питання – невже такий приріст частоти вдалося досягти за рахунок переходу на 12нм техпроцес? Або ж NVIDIA сама просто такими витоками “підігріває” інтерес публіки до нових продуктів? А може це просто “фантазія на тему” активного представника фанатів з “зеленого” табору?

Згідно з іншими джерелами, максимальна обчислювальна продуктивність нової карти складе близько 9,75 TFLOPS, що, треба визнати, виглядає все ж більш реалістично. Фактично ми отримуємо продуктивність трохи нижчу за GeForce GTX 1080 Ti, але зі значним зниженням енергоспоживання.


Нам поки залишається тільки гадати, який же варіант виявиться ближчим до правди. У будь-якому випадку продуктивність нової графічної карти, по всій видимості, буде знаходитися на дуже гідному рівні, і вона дійсно цілком зможе скласти конкуренцію нинішній GeForce GTX 1080 Ti.

На щастя, чекати подальшого розвитку подій вже залишилося недовго – на думку численних експертів анонс нової лінійки відеокарт NVIDIA відбудеться на виставці Gamescom, яка буде проходити в період з 21 по 25 серпня 2018 року в Кельні.