Samsung Galaxy Note 9 отримає рекордний обсяг вбудованої пам’яті

Сучасні бюджетні смартфони оснащені всього 16 ГБ вільного місця на накопичувачі. Такого обсягу катастрофічно мало, проте, у всі такі телефони гарантовано можна встановити карту пам’яті microSD, яка дозволяє збільшити обсяг вільної пам’яті. Як стало відомо сьогодні, 17 червня 2018 року, купити Samsung Galaxy Note 9 можна буде в модифікації з рекордним об’ємом вбудованої пам’яті, якої гарантовано вистачить на все, а якщо немає, то можна буде встановити картку пам’яті об’ємом до 400 ГБ включно, тільки ось за таку ємність доведеться розщедритися.

Як повідомляє профільний ресурс SamsungMobile, смартфон Samsung Galaxy Note 9 зможе похвалитися рекордним об’ємом вбудованої пам’яті. У топової модифікації цей апарат отримає 6 ГБ оперативної і 512 ГБ постійної флеш-пам’яті. Така кількість вільного простору вдвічі більша того, на яке можуть розраховувати покупці моделей Galaxy S9+ і iPhone X в найбільш дорогих конфігураціях, тому покупці повинні оцінити таке нововведення.

Новинка отримає флеш-пам’ять типу UFS 2.1, тобто найновішу і сучасну з усіх доступних на ринку, а її виробником, що цілком очевидно, виступить сама компанія Samsung. Джерело повідомляє, що купити Galaxy Note 9 у версії з 512 ГБ накопичувачем можна буде, швидше за все, не у всіх країнах світу, а лише в деяких регіонах. В їх число гарантовано увійдуть Китай і Південна Корея, тоді як всі інші регіони під питанням.

Втім, якщо комусь дійсно захочеться купити Samsung Galaxy Note 9 саме в передовій конфігурації, то завжди можна буде звернутися до магазинів на «сірому» ринку, які продадуть таку модель, нехай і без офіційної гарантії від виробника. В іншому, як повідомляє джерело, новий флагман південнокорейської корпорації в усьому виявиться схожим на свого попередника. Оновиться лише технічне оснащення, а також, можливо, цінник, котрий стане вищим.