Qualcomm готує серію процесорів Snapdragon 1000

Ми вже знаємо, що десь в середині цього року Qualcomm покаже процесор Snapdragon 850, який буде орієнтований спеціально на Windows 10-комп’ютери, але по своїй суті буде лише злегка розігнаним Snapdragon 845. Qualcomm розуміє, що за підтримки Microsoft вона може стати вельми серйозним конкурентом компанії Intel і вже готує нову серію процесорів Snapdragon 1000. Згідно з чутками, перші моделі цих процесорів покажуть в кінці 2018 або початку 2019 року.

Конкретні характеристики, на зразок частоти або кількості ядер «Snapdragon 1000», поки що залишаються невідомими. Робота над процесором вже ведеться і кінцевий продукт повинен запропонувати значний приріст продуктивності в порівнянні з існуючими і майбутніми рішеннями. За рахунок цього Snapdragon 1000 зможе конкурувати з процесорами Intel Core.

Наростити потужність процесора можна буде за рахунок його фізичного збільшення, а також збільшення показника TDP до рівня 6.5 Вт (для довідки: максимальний TDP Snapdragon 845 становить 5 Вт разом з графікою). При цьому мова йде про TDP тільки процесорних ядер, не беручи до уваги графіку.

Компанія Asus може стати першим виробником, який підготує комп’ютер на Windows 10 з процесором Snapdragon 1000 всередині. Пристрій розробляється з початку 2018 і в ній бере безпосередню участь Qualcomm. Розробка платформи повинна закінчиться до осені 2018 року, так що фінальний продукт ми побачимо через кілька місяців.

Варто розуміти, що ніхто не скасовує можливої ​​зміни планів і стратегії або зовсім скасування розробки як окремих пристроїв, так і цілої платформи.