Платформа Snapdragon 1000 для Windows-ноутбуків обростає подробицями

Як ми вже повідомляли, компанія Qualcomm веде розробку свого найпотужнішого процесора Snapdragon, який знайде застосування в портативних комп’ютерах під управлінням Windows 10. Мережеві джерела розкрили нові деталі про цей чіп.

Нагадаємо, що цей продукт фігурує під ім’ям Snapdragon 1000 (SDM1000). Раніше йшлося про те, що процесор буде виготовлятися по 7-нанометровій технології. Його основою нібито послужать обчислювальні ядра ARM Cortex-A76, а максимальне значення розсіюваної теплової енергії (показник TDP) складе 12 Вт.

Тепер стало відомо, що платформа Snapdragon 1000 забезпечить підтримку до 16 Гбайт оперативної пам’яті LPDDR4X RAM. Пристрої на основі нового процесора зможуть використовувати флеш-накопичувачі UFS 2.1; причому відзначається, що чіп дозволить залучити два таких модулі.

Згадуються також нові засоби управління живленням, контролер бездротового зв’язку Wi-Fi 802.11ad і стільниковий модем LTE гігабітного класу. Називаються також розміри чіпа – 20×15 мм проти 12×12 мм у недавно анонсованого Snapdragon 850, також розрахованого на Windows-комп’ютери.

Очікується, що в плані продуктивності процесор Snapdragon 1000 буде порівнянний з рішеннями Intel Core Y- і U-Series. Анонс нового чіпа Qualcomm, ймовірно, відбудеться ближче до кінця поточного року.

Джерело інформації: windowsarea.de