Google запустила безкоштовний і безлімітний мобільний інтернет

Сьогодні американська компанія Google відзвітувала про те, що вона успішно запустила безкоштовний і безлімітний мобільний інтернет, який вже доступний.

Наприкінці 2015 року був запущений проект під назвою Google Station, в рамках якого «пошуковий гігант» пообіцяв забезпечити 400 станцій залізничного транспорту безкоштовним і безлімітним мобільним інтернетом, працюючим в рамках мережі Wi-Fi. У нього немає обмежень по трафіку і швидкості з’єднання. До кінця 2016 року покрити Мережею вдалося 52 станції, а сьогодні, як вдалося з’ясувати, американська корпорація зуміла досягти поставленої мети, завдяки чому у жителів Індії є можливість користуватися інтернетом, за який не потрібно платити.

Зокрема, безкоштовно користуватися мобільним інтернетом на смартфонах, планшетах та інших пристроях можна не більше 30 хвилин в день. Для зняття цього обмеження необхідно платити $2,25 в тиждень. Компанія Google також повідомляє, що на Індії вона випробувала саму ідею покриття мережею Wi-Fi громадських місцях, де щодня бувають сотні тисяч людей.

Тепер Google займається реалізацією свого проекту і в інших регіонах. Відзначається, що Індію кидати «пошуковий гігант» не збирається, тому як розвиток безкоштовних Wi-Fi, нехай і працюючих з одним користувачем не більше 30 хвилин на добу, продовжиться далі.

Джерело інформації: blog