Вихід оновлення Windows 10 до версії 1803 затримується

У минулому році Microsoft випустила Windows 10 Fall Creators Update в так званий «Вівторок патчів» – день, коли виходять накопичувальні оновлення для всіх актуальних версій Windows. У випадку з Windows 10 версії 1803 плани були такими ж. Ходили чутки, що розробники запланували реліз на 10 квітня, в день виходу кумулятивних оновлень. Не склалось.

Windows Central повідомляє, що розробники знайшли в системі баг, який змусив їх затримати запуск оновлення. Оскільки інсайдери не повідомляли про нього, а офіційний список багів порожній вже не першу збірку, можна припустити, що баг вельми рідкісний. Все ж, це не означає, що Microsoft не повинна його виправляти. У компанії є суворі критерії, за якими інженери визначають «придатність» білда до публічного релізу. Схоже, що баг не задовольнив ці критерії, тому запуск версії 1803 відклали.

Скільки залишилося чекати? На це питання поки ніхто не дасть відповіді, оскільки Microsoft офіційно нічого не коментує. Можливо, нам треба буде почекати ще кілька тижнів і отримати один-два додаткових накопичувальних оновлення, перш ніж версія 1803 відправиться в стабільний канал оновлень.

Джерело інформації: windowscentral