Opera випустила браузер для Android, яким зручно користуватися однією рукою

Opera випустила браузер для Android під назвою Opera Touch. Додаток має компактний інтерфейс і дозволяє відкривати сторінки з телефону на комп’ютері і навпаки. Він оптимізований для зручного користування, тримаючи смартфон однією рукою.

Коли ви відкриваєте додаток, то відразу бачите рядок, в який можете ввести адресу або пошуковий запит. Під час пролистування сторінки вгору в нижній частині екрану з’являється кнопка, яка дозволяє переглянути інші відкриті вкладки і створити нову.

В Opera Touch є можливість швидко відкривати сайти з телефону на комп’ютері і навпаки. Для цього на ПК теж повинен бути встановлений браузер Opera.

Якщо відкрити нову вкладку на телефоні, то додаток запропонує продовжити читання сторінки з комп’ютера. Також можна скористатися функцією Flow – стрічкою сайтів, які ви пересилали з однієї платформи на іншу.

Opera Touch поки доступний тільки на Android, але пізніше з’явиться і на iOS. З приводу стандартної версії мобільного браузера переживати не варто – її підтримка триватиме і далі.