Google випустить бюджетний варіант флагманських смартфонів Pixel

Компанія Google прагне активно просувати власний бренд електронних та мобільних пристроїв. Наразі виробник розробив гостру стратегію з розширення асортименту своїх ґаджетів на ринках з низькою платоспроможністю, щоб активно конкурувати з відомими компаніями, такими як Apple, Samsung і Amazon, сказали чотири високопоставлених керівника галузі.

За чутками, каліфорнійська Alphabet, материнська компанія по відношенню до Google, запустить свої розумні динаміки, преміум-ноутбук Pixelbook та інтелектуальні продукти для домашньої автоматизації і навіть планує використовувати смартфон середнього класу. Першим з таких ринків реалізації буде Індія.

За їх словами, компанія також витратить значні кошти на маркетинг та масштабну рекламну кампанію, як Apple і Samsung.

Отже, головною новиною стало те, що виробник готує “економ-варіант” свого мобільного дітища – Google Pixel.

Вище керівництво Google ділило деталі своїх планів розширення споживчих товарів на торгових зустрічах, проведених в Малайзії, Великобританії і США минулого місяця. У деяких зустрічах взяли участь індійські ритейлери.

«Google в захваті від розширення бізнесу споживчих товарів в Індії з появою дешевого інтернет-магазину 4G під керівництвом Reliance Jio і інших операторів, які, за його словами, допоможуть реалізувати максимальний потенціал цих продуктів», – сказав один з провідних роздрібних торговців на зборах.

Дебютанти минулого року – флагмани Google Pixel 2 та Pixel 2 XL пропонуються за ціною $649 та $849 відповідно, що є високою вартістю для більшості користувачів.

Очікується, що бюджетні смартфони Google оцінить приблизно в 10 000 та 5 000 рупій (приблизно $150 та $77), а їх вихід планується на липень-серпень, у той час як реліз флагманських “пікселів” чекаємо в листопаді цього року.

Джерело інформації: economictimes