Флагманський смартфон Xiaomi Mi 7 на “живих” фотографіях

Анонс майбутнього Xiaomi Mi 7 запланований на літо 2018 року. У флагмані очікують побачити певні зміни та нововведення, не виключено навіть появи  «моноброви» в стилі iPhone X, а також сканера відбитків пальців під дисплеєм, ну а в Мережі вже активно ширяться чутки про його характеристики а також імовірні “живі” фото.

На знімках видно, що, все-таки, Xiaomi піддалася «яблучним» трендам, додавши виріз в екран – саме там будуть розташовані камера та сенсори, необхідні для функції Face Unlock, а також система штучного інтелекту. Нижній виступ під екраном, як і в Xiaomi Mi Mix 2S, також присутній.

Сканер відбитків пальців відсутній, скоріше за все, він дійсно був перенесений під екран, втім, є думка, що його просто не буде в Mi 7, адже китайці можуть просто замінити його повноцінним 3D сканером особи, повністю відмовившись від дактилоскопічного датчика.

Технічні характеристики:

З чуток можна скласти уявлення і про апаратну частину Mi 7.

  • процесор: Qualcomm Snapdragon 845;
  • графіка: Adreno 630;
  • дисплей: 6,01 дюймів з роздільною здатністю 2160×1080 px (Full HD+);
  • пам’ять: 6/64 ГБ або 8/128 ГБ;
  • модем: X20 LTE (1,2 Гбіт/с)

Вартість Xiaomi Mi 7 на даний момент невідома, але інсайдери стверджують, що ціна на модифікації буде близько $420-480, це цілком адекватний цінник для подібного смартфона. Чекаємо офіційної інформації.