Дисплей Galaxy S9 визнано кращим на ринку

25 лютого Samsung анонсувала два нових флагмана, Galaxy S9 і Galaxy S9+. Смартфони тут же відправилися в тестову лабораторію DisplayMate, де інженери переконалися в чудових характеристиках екранів.

Samsung використовує OLED-матрицю, побудовану на органічних світлодіодах. «Хвороба» більшості подібних матриць — характерна синява, але в Galaxy S9 корейці доопрацювали дисплеї і висновок DisplayMate прозвучав невтішно для власників флагмана від Apple:

За характеристиками, якістю передачі кольору і гамі, встановлені в Galaxy S9 і S9+ екрани перевершують такий в iPhone X.

Точна передача кольорів, висока яскравість і контрастність, вражаюча роздільна здатність і можливість гнучкого налаштування екрану користувачем — це ті моменти, які дозволили фахівцям DisplayMate назвати екран Galaxy S9 кращим з представлених на ринку.

До появи корейського флагмана це звання належало iPhone X. Втім, у Apple є ще півроку, щоб удосконалити технологію виробництва OLED-панелей, які, за іронією, розробляє підрозділ Samsung Display.

Джерело інформації: displaymate