Значна частина комп’ютерів не зможе скористатися Microsoft Office 2019

На днях компанія Microsoft повідомила користувачам про підготовку випуску версії фірмового офісного пакету Office 2019, а також цікаву інформацію про нього. Втім, не надто приємною новиною виявилося те, що новий Офіс підтримує роботу лише з Windows 10. Про це розповідається в офіційному блозі про Microsoft Office.

Отож, Office 2019 не зможе працювати з більш ранніми версіями ОС, включаючи Windows 7 і Windows 8.1. Йдеться про самостійний пакет додатків, без передплати на сервіси Office 365. Це, звичайно, не стосується Office для Mac, який являє собою окремий продукт з іншими термінами виходу і розробки.

Також Microsoft озвучила термін підтримки Office 2019. Пакет буде отримувати два варіанти обслуговування — основна підтримка протягом п’яти років і розширена, котра додає ще 2 роки терміну.

Реліз Office 2019 очікується в другій половині 2018 року. До нього увійдуть Word, Excel, PowerPoint, і клієнт Outlook, а також серверні версії Exchange, SharePoint і Skype for Business. Microsoft планує випустити превью-версії додатків в середині року.

Частка Windows 10 в світі склала в січні цього року трохи більше 42%.

Джерело інформації: technet