Windows 10 скоро обзаведеться дуже корисною та для багатьох довгоочікуваною функцією

Кожному користувачеві Windows знайома ситуація, коли комп’ютер завантажує оновлення, але ще до завершення цього процесу виникає необхідність відключити ПК або раптово переривається Інтернет-з’єднання. В результаті все доводиться завантажувати заново, без можливості відновити процедуру на тому місці, де зупинилися. Якщо це не проблема в разі невеликих оновлень, то переривання завантаження або встановлення інсайдерського білда або великого функціонального оновлення конвертується в додаткові 2-3 години очікування. Хороша новина полягає в тому, що миритися з цим залишилося недовго. Microsoft вже зараз готує рішення, яке дозволить відновлювати процес оновлення без необхідності завантажувати все заново. Про це повідомила виданню Windows Central Дона Саркар, керівник програми Windows Insider.

Дона не говорить, коли саме з’явиться можливість відновлення перерваних оновлень, але все ж приємно усвідомлювати, що така важлива функція входить в «дорожню карту» розробників. Протягом існування Windows 10 Microsoft внесла багато суттєвих змін в систему розповсюдження оновлень, тому відновлення завантаження зробить процедуру апдейта комп’ютера набагато приємніше і зручніше.

Керівник Windows Insider підкреслила, що на рішення про впровадження системи відновлення оновлень багато в чому вплинула програма Windows Insiders4Good, в рамках якої Microsoft працювала з підприємцями в Африці і дізналася багато цінних для себе відомостей. Погана якість Інтернету завдає чимало головного болю, коли мова заходить про оновлення Windows, тому Microsoft вирішила спростити життя не тільки африканським користувачам, але і всієї аудиторії Windows 10, яка поза сумнівами оцінить цю зміну.

Джерело інформації: windowscentral