Qualcomm представила серію мобільних процесорів Snapdragon 700

В розпал виставки MWC 2018 компанія Qualcomm представила серію мобільних процесорів Snapdragon 700, призначених для встановлення в смартфони середнього цінового сегмента. Нова лінійка зробить доступною на “середнячках” функції, пропоновані флагманською, 800-ю серією чіпів Qualcomm.

Як заявляє виробник, движок Qualcomm AI Engine для обробки алгоритмів штучного інтелекту буде працювати на Snapdragon 700 вдвічі швидше, ніж на чіпах 660-ї серії. Також нова “система на кристалі” відкриє доступ до ISP-чіпу обробки зображень Spectra, який дозволяє знімати в уповільненому режимі, покращує якість фотографій і відео, висвітлюючи картинку, підкреслюючи видимість тіней і усуваючи цифровий шум.

У порівнянні з 660-ю серією Snapdragon 700 запропонує на 30% вищу енергоефективність. А підтримка Quick Charge 4+ дозволить смартфонам заряджатися з нуля до 50% приблизно за 15 хвилин. Також заявлена ​​підтримка останніх LTE-модемів, Wi-Fi і Bluetooth 5.0.

Qualcomm вже почала поставки тестових зразків виробникам. Відвантаження готової продукції стартують в першій половині року. Це означає, що перші комерційні продукти з Snapdragon 700, швидше за все, з’являться вже до літа.

Джерело інформації: qualcomm