Nubia анонсувала на MWC 2018 прототипи ігрових смартфонів з вентиляторною системою охолодження

Китайський виробник телефонів Nubia вирішив здивувати світову спільноту на Mobile World Congress, продемонструвавши кілька прототипів  смартфонів, розроблених з акцентом на Android-іграх. Всі анонсовані девайси відрізняються незвичайним нетрадиційним і агресивним дизайнам з різкими лініями і яскравою акцентованою підсвіткою навколо вентиляційних решіток, що підкреслює геймерський клас пристроїв. На жаль, всі прототипи поки що не призначені для комерційного поширення, але виробник хоче показати власні напрацювання, які прагне запустити в майбутньому.

Це майбутнє також не надто далеке, оскільки представник від Nubia, повідомив в інтерв’ю колегам з ресурсу Android Headlines, дана система охолодження може бути задіяна в парі з Snapdragon 845, 8 ГБ оперативної пам’яті і 128 ГБ вбудованої флеш-пам’яті.

Певний розмір екрану поки не визначений, хоча Nubia, схоже, налаштована на продовження подовженого співвідношення сторін 18:9, яке в останні дванадцять місяців набуло значну популярність в мобільній індустрії, тоді як всі знову продемонстровані прототипи виглядають досить великими, щоб 6-дюймові або навіть більші дисплеї.

Очікується, що в кінцевий продукт увійдуть стереодинаміки, також деякі з підготованих концепцій були з ідеєю прогумованих кутиків, мабуть, щоб поліпшити утримування користувачами девайсу під час ігор. Хоча остаточна концепція ще не завершена, втім, світлодіодну підсвітку навряд чи представлять в комерційному продукті, враховуючи, що вона суттєво може вплинути на термін служби батареї.

Всі прототипи, якими Nubia в даний час займається, є яскравими і вражаючими, що говорить про те, що й офіційний смартфон буде слідувати такому ж цікавому дизайну. Остаточні терміни реалізації такого проекту невідомі, хоча Nubia в даний час сподівається представити на ринку свій перший ігровий Android-смартфон до кінця року.

Подейкують, що Nubia готується скласти конкуренцію Razer Phone 2, який очікується у продажі пізніше в цьому році. Nubia може бути не єдиним китайським OEM-виробником, який в найближчому майбутньому має намір звернутися до мобільних гравців, а й добре відома українським користувачам компанія Xiaomi, котра так само зайнялась розробкою геймерського смартфона.

Джерело інформації: androidheadlines