Інсайдер розкрив особливості док-станції Dex Pad для Samsung Galaxy S9

Виробники смартфонів неодноразово робили спроби знайти простий і зручний спосіб трансформації мобільного пристрою на подобу настільної системи. В даному напрямку особливу активність демонструвала компанія HP на прикладі смартфона Elite x3, до якого пропонувався набір аксесуарів для реалізації функції Continuum. Ідея з підключенням периферії до смартфону, яка передбачала можливість відображення інформації на великому екрані, сподобалася і Samsung. Для використання Galaxy S8 і S8+ в якості домашнього комп’ютера була запропонована док-станція Dex, яку оснастили інтерфейсом Ethernet, виходом HDMI і кількома USB-портами.

Наближення релізу смартфонів Samsung Galaxy S9 і S9+ обіцяє вихід оновленої версії фірмової док-станції. Про те, як виглядає модель Dex другого покоління і що буде представляти із себе цей хаб, повідав інтернет-спільноті блогер Еван Бласс (Evan Blass, @evleaks).

Новинка, що проходить під назвою Dex Pad, в візуальному плані має мало спільного з попередником. Пристрій позбувся округлих форм, перетворившись в прямокутний паралелепіпед, а на зміну вертикальному способу розміщення смартфона на док-станції прийшов горизонтальний (сенсорний дисплей грає роль тачпада).

Опублікований рендер вказує на доступність повнорозмірного HDMI-роз’єму, двох традиційних USB і одного USB Type-C для живлення док-станції. А ось Ethernet-порт, яким могла похвалитися оригінальна Dex, тут відсутній. Вихід в Мережу через сформований тандем Dex Pad і Galaxy S9, виявиться доступним лише при підключенні до Wi-Fi або 3G/4G-мереж.

Імовірно, анонс док-станції Dex Pad відбудеться під час презентації флагманських смартфонів Galaxy S9 і Galaxy S9+, яку Samsung запланувала на 25 лютого 2018 року.