Google закінчила 2017 рік з дворазовим зростанням продажів пристроїв Pixel

Сімейство телефонів Google Pixel протягом 16 місяців з моменту його початкового випуску в жовтні 2016 року заслужило багато уваги та похвали, але не дуже багато продажів. Останнє оновлення продажів Pixel надійшло від Франциско Джеронімо з IDC, який відзначає, що в 2017 році Google відправила 3,9 мільйона пікселів і піксельних пристроїв.

При загальному обсязі ринку в 1,5 млрд пристроїв результат Google виглядає вельми і вельми бідним. Втім, навряд чи тут є чому дивуватися, враховуючи нинішню стратегію пошукового гіганта з обмеженою географічною доступністю пристроїв. Простіше кажучи, Google продовжує ігнорувати велику частину світу і продає свої пристрої в дуже обмеженому числі країн.

Хоча продажі, як і раніше, порівняно незначні, смартфони Google Pixel, у всякому разі, йдуть в правильному напрямку. За словами Джеронімо, темпи продажів подвоїлися в 2017 році, і найостанніші дані Kantar Worldpanel підтверджують це, що вказує на те, що частка Google на ринку телефонів США виросла з 1,8% до 2,8%. За загальним визнанням, це все ще невеликі цифри, що збільшуються в невеликих фрагментах — скоріше, як перегляд швидкості поширення останнього оновлення для Android.

Нещодавно Google придбала частину смартфонного підрозділу HTC за 1,1 мільярда доларів. Будемо сподіватися, що спираючись на свої кращі в світі технології Pixel-камер, будуть створюватись ще більш привабливі пристрої в 2018 році і далі.