Google представила платформу доповненої реальності ARCore 1.0

У серпні минулого року компанія Google представила на зміну Tango платформу доповненої реальності ARCore для смартфонів, випустивши попередню версію SDK для зацікавлених в технологіях доповненої реальності розробників. Тепер пошуковий гігант напередодні виставки споживчої електроніки випустив першу фінальну версію – ARCore 1.0.

 

Google відзначає: «Розробники відтепер можуть публікувати AR-додатки в Google Play, і зараз саме час почати створювати такі продукти. ARCore вже працює на 100 мільйонах Android-смартфонів, так що розширені можливості доповненої реальності доступні на всіх цих пристроях».

В даний час бібліотека офіційно сумісна з 13 апаратами, включаючи серію Google Pixel, а також Samsung Galaxy S7, S7 Edge, S8, S8+ і Note 8; LG V30, V30+; ASUS Zenfone AR; OnePlus 5.

Звичайно, підтримка буде доступною і для прийдешніх корейських флагманів Samsung Galaxy S9 і S9+. Google також додала, що в даний час вона співпрацює з компаніями Samsung, Huawei, LGE, Motorola, ASUS, Xiaomi, HMD/Nokia, ZTE, Sony Mobile і Vivo в справі інтеграції технології ARCore в майбутні Android-девайси.

Апаратна підтримка ARCore — лише частина зусиль Google по просуванню доповненої реальності. Також компанія внесла додаткові поліпшення для розробників і прагне зробити процес створення AR-додатків простішим і швидшим. Зокрема, ARCore 1.0 краще розуміє навколишнє оточення, дає користувачам можливість розміщувати віртуальні предмети на текстуровані поверхні. Бета-версія Android Studio тепер підтримує ARCore в емуляторі, так що процес налагодження та тестування ПЗ можна прискорити в віртуальному оточенні на настільному ПК. Загалом, залишилося дочекатися поширення такого ПЗ.

Джерело інформації: blog.google