Додатки з Windows RT успішно запустили на Lumia 640 XL

Багатьом користувачам-ентузіастам смартфонів Lumia хочеться запустити на своїх смартфонах іншу операційну систему. Хоча перетворити Windows-смартфон в повноцінний Android-смартфон не вийде, запуск Windows RT виявився цілком життєздатним проектом. Ентузіаст зумів змусити працювати велику кількість драйверів пристрою, а тепер вийшло змусити пристрій запускати додатки для Windows RT.

На фотографіях в публікації в Twitter можна побачити роботу додатків «Погода», «Новини», «Xbox Music», а також Диспетчер завдань з активованими іншими додатками одночасно. Це досягнення фактично перетворює Lumia 640 XL в повноцінний RT-планшет, який хіба що дзвонити не вміє для повного щастя (Користувач попереджає, що ймовірність змусити стільниковий модуль працювати мізерно мала).

З огляду на настільки великий прогрес розробника, у користувачів виник чималий інтерес до цього проекту, тому @imbushuo опублікував на XDA інструкцію, за допомогою якої власники смартфонів Lumia зможуть встановити на свої смартфони Windows RT 8.1. Інструкція далеко не найпростіша і потребує від користувача впевненості, уваги і хороших нервів. Нагородою за докладені зусилля повинен стати кумедний смартфон на операційній системі для планшетів. Практичність такого пристрою під великим питанням, але заради забави можна поекспериментувати.

Встановити Windows RT на Microsoft Lumia 640 XL вдалося завдяки недавно випущеній утиліті Windows Phone Internals.