Apple прокоментувала викрадення вихідного коду iOS

Як ми вчора повідомляли, хакери викрали і опублікували на GitHub код iBoot, ключового компонента iOS. До них потрапила частина початкових кодів iOS 9.3.1, і деякі експерти з безпеки вважають цей витік далеко не рядовим – завдяки йому хакери, ймовірно, зможуть зламати навіть найсвіжіші збірки iOS.

Компанія Apple не змусила довго чекати на коментарі і розповіла виданню TechCrunch про своє ставлення до витоку. За її словами, опублікованому на GitHub коду iBoot три з половиною роки і він застарів, оскільки в iOS передбачений багаторівневий захист апаратного і програмного забезпечення, який весь цей час удосконалюється.

Крім того, Apple не розкриває вихідний код iOS зовсім не з міркувань безпеки, а по безлічі різних причин. 93% пристроїв Apple працюють на iOS версії 10 і 11, і на них цей витік ніяк не вплине, а старі версії iOS (9 і нижче) встановлені лише у 7% користувачів.

Залишається сподіватись, що компанія дійсно говорить правду і ця подія не принесе лихих звісток у майбутньому. З огляду на останні події спостерігається тенденція в сторону обману користувачів з боку Apple.

Слідкуйте за нашими анонсами, щоб не пропустити найцікавішого.