Xiaomi представила автомобільний інвертор для зарядки будь-яких девайсів

Xiaomi представила автомобільний інвертор, розширивши тим самим лінійку цікавих і незвичайних побутових пристроїв. За допомогою цього девайса оригінальної форми можна заряджати від штатного «прикурювача» не тільки смартфони або планшети, але й повноцінний ноутбук.

Така форма для інвертора обрана неспроста, саме завдяки їй він прекрасно поміщається в стандартному підстаканнику. Незважаючи на використання пластику в корпусі, в Xiaomi запевняють, що новинка не розвалиться від тряски. Є в ній і внутрішній захист від короткого замикання та інших негараздів, що трапляються з пристроями, що підключаються до мережі живлення.

У верхній частині інвертора є кришка, яка виконує подвійну роль. По-перше, вона прикриває розетку для підключення блоків живлення ноутбуків, захищаючи її від бруду і пилу. На жаль, тут роз’єми тільки для вилок двох типів, офіційно затверджених в Китаї, під європейську доведеться купувати додатковий перехідник. По-друге, з внутрішньої сторони самої кришки є пара USB-портів (5В/2,1 А), за допомогою яких можна заряджати смартфони або планшети. Примітно, що Xiaomi вирішила використовувати кабель в червоному плетінні, яке дуже непогано виглядає на тлі білого корпусу інвертора.

Продажі пристрою в Китаї стартують 19 січня по ціні 199 юанів. Швидше за все, з’явиться інвертор від Xiaomi і в магазинах, що продають техніку на зовнішній ринок, однак, новинка там буде помітно дорожчою.