В iOS 11.3 з’явиться кілька хороших нововведень

Apple опублікувала офіційний список нововведень iOS 11.3, яка вийде цієї весни. Оновлення додасть обіцяну можливість відключити «уповільнення» iPhone зі старими батареями, а також ще кілька функцій. Раніше Apple вибачилася перед користувачами і запропонувала знижку на заміну акумулятора.

Із запропонованих новинок та довершень з’явились наступні:

ARKit

ARKit оновиться до версії 1.5. Технологія, крім горизонтальних площин, буде розпізнавати вертикальні і об’єкти нестандартної форми на зразок овального дивана або столу.

Тепер розробники додатків можуть задавати координати і параметри взаємодії предметів доповненої реальності не тільки щодо підлоги, а й щодо стін. Для прикладу можна уявити AR-гру в дартс. Раніше, якщо дротик не попадав в дошку, він продовжував свій політ, тепер же він буде відскакувати від стіни подібно справжньому.

ARKit зможе розпізнавати реальні об’єкти на кшталт постерів, афіш і картин, після чого видавати контекстну інформацію, переміщати його і навіть будувати 3D-моделі.

Нарешті, доповнена реальність не відставатиме від справжньої — роздільна здатність з 720p збільшена до 1080p.

Нові анімодзі

До вже існуючих персонажів додадуться дракон, лев, ведмідь і череп. Анімодзі стане 16 штук. Час запису не збільшать – залишиться 10 секунд.

Бізнес чати

Новий спосіб спілкуватися з компаніями прямо в iMessage, не ділячись своєю контактною інформацією. Функція поки в статусі «бета» з підтримкою Discover, Hilton, Lowe’s і Wells Fargo. За допомогою таких чатів можна легко зв’язатися з представником служби, запланувати зустріч або зробити покупки за допомогою Apple Pay.

Батарея і продуктивність

В iOS 11.3 з’явиться інформація про вік батареї і рекомендації по її заміні (Налаштування – Акумулятор). Крім цього, користувачі будуть бачити функцію, яка автоматично регулює максимальну продуктивність в уникненні раптового відключення смартфона, вона активована за замовчуванням ще з iOS 10.2.1. Тепер її можна буде відключити.

Функція доступна в iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone SE, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 7 і iPhone 7 Plus. У першій бета-версії для розробників її немає.

Записи здоров’я в додатку «Здоров’я»

Функція об’єднає лікарні, клініки і додатки здоров’я. Пацієнти, з внесених до програми медичних установ, будуть отримувати інформацію з різних подібних організацій, зібрану в одному зручному місці, а також повідомлення про аналізи, ліки і так далі. Для нашої країни це неактуально.

Додаткові функції:

  • В Apple Music з’являться музичні відео без реклами.
  • Додаток Apple News буде повідомляти користувачам актуальну інформацію за допомогою найбільш важливих відео дня в розділі For You. Також покращили Top Stories.
  • HomeKit дасть розробникам новий спосіб додавання підтримки HomeKit в аксесуари, зберігаючи конфіденційність і безпеку.
  • Підтримка Advanced Mobile Location (AML) для автоматичного надсилання розташування користувачам, коли він робить екстрений виклик. Тільки в країнах з підтримкою AML.