Samsung представила флагманський процесор Exynos 8910

Samsung представила флагманський процесор Exynos 8910, який виступить в 2018 році головним конкурентом Qualcomm Snapdragon 845. Сама компанія про це не пише, проте першими смартфонами з обома чіпами стануть різні версії Galaxy S9.

Samsung Exynos 9810 виконаний по 10-нанометровому техпроцесу FinFET другого покоління, і в його архітектуру входить 8 обчислювальних ядер третього покоління, що працюють з максимальною тактовою частотою 2.9 ГГц. За заявою Samsung, процесор продуктивніший свого попередника на 40%.

У чіпсеті застосовуються поліпшений LTE-модем Cat.18, що підтримує завантаження даних на швидкості до 1.2 Гбіт/с, і оновлений процесор обробки зображень. Також Samsung заявляє, що новинка оснащена підтримкою технології глибокого навчання на основі нейронних мереж. GPU процесора — чіп Mali-G72MP18 (друге покоління архітектури Bifrost), що забезпечує збільшену продуктивність в порівнянні з попередником і покращена якість VR-зображення.

Exynos 9810 отримав окремий блок для обробки і зберігання таких даних користувача, як малюнок райдужної оболонки ока, відбиток пальця і ​​зображення обличчя. За заявою виробника, процесор дозволить смартфонам знімати відео з роздільною здатністю 4K і частотою 120 кадрів в секунду, а також створювати чіткі фотографії в умовах слабкої освітленості.

Samsung вже почала масове виробництво Exynos 9810. Він буде представлений на виставці CES 2018 у Лас-Вегасі, а в майбутньому з’явиться у флагманських смартфонах Galaxy S9 і Galaxy S9+. Також повідомляється, що чіпсет вже отримав нагороду CES 2018 Innovation Awards HONOREE в категорії продукції Embedded Technologies.