Оголошена офіційна дата анонсу Galaxy S9 та S9+

Компанія Samsung нарешті поклала край чуткам і витокам щодо термінів виходу нового флагманського смартфона, а точніше, смартфонів, Galaxy S9 і Galaxy S9+. Дата анонса була оголошена офіційно —25 лютого. Презентація відбудеться за кілька днів до початку виставки MWC 2018 у Барселоні.

Судячи з акценту на переосмисленні камери (The Camera. Reimagined.), саме можливості зйомки стануть однією з головних особливостей новинок. Підтверджують це і останні витоки, відповідно до яких фотомодуль запропонує змінну діафрагму (f/1.5 – f/2.4) і функцію зйомки уповільненого відео з роздільною здатністю Full HD з частотою 480 кадрів в секунду. Galaxy S9+ отримає здвоєну камеру, а звичайний S9 — одинарну.

В іншому все більш-менш передбачувано. Екрани будуть успадковані від попередників, але трохи звузяться рамки. Процесор – Snapdragon 845 або ж Exynos 9810 в залежності від версії. Обсяг ОЗП складе 4/6 ГБ, вбудованої пам’яті – 64 ГБ з можливістю розширення картами microSD. Ємність акумуляторів залишиться колишньою 3 000 і 3 500 мАг відповідно.