Microsoft готує великий апдейт для додатка Photos

Колегам з ресурсу Aggiornamentilumia вдалося отримати доступ до внутрішнього білда цього додатка і переглянути, над чим зараз працюють інженери Microsoft. Виявилося, що для користувачів Windows 10 готують багато цікавих можливостей.

Новий переглядач зображень

Microsoft планує вдосконалити перемикання між фотографіями і відео, додавши стрічку в нижню частину програми. Таким чином, ви зможете швидко переходити від одного зображення до іншого, не виходячи в головне меню.

Нові анімації всередині програми

У наступних апдейтах кнопки всередині програми стануть анімованими. Невідомо, як це позначиться на продуктивності додатка, але виглядає це дуже круто.

Ефекти Remix 3D

Розробники Microsoft, нарешті, додадуть повноцінну підтримку 3D-ефектів Remix, які вперше анонсували ще перед випуском Creators Update.

3D-ефекти і анімації на зображеннях

Всі функції, доступні при редагуванні відео, працюватимуть і зі звичайними фотографіями. Ви зможете додати до зображення, наприклад, 3D-ефекти або анімований текст.

На даний момент всі зазначені функції знаходяться в розробці. Інженери Microsoft будуть впроваджувати їх поступово протягом наступних місяців, причому частину нововведень вони можуть і відкласти. Оновлення будуть доступні тільки на ПК – смартфони на Windows 10 Mobile вже давно не отримують оновлень програми Photos, та й робота з 3D вимагає досить великої кількості ресурсів, якими мобільні пристрої не володіють.

Джерело інформації: aggiornamentilumia