Компанія Kingston створила універсальний хаб USB-C 7-в-1 для всеможливих пристроїв

Компанія Kingston Digital, Inc., підрозділ з виробництва продукції на основі флеш-пам’яті компанії Kingston Technology Company, Inc., провідного світового незалежного виробника пристроїв зберігання даних, представила на CES універсальний хаб USB-C 7-в-1 під назвою Nucleum ™. Nucleum особливо стане в нагоді власникам нових моделей MacBook завдяки наявності додаткових портів USB-C і USB-A, а також підтримки HDMI і карт пам’яті SD / microSD.

Щоб підвищити свою ефективність роботи до Nucleum можна підключити мишку, клавіатуру або другий монітор, задіявши будь-яку кількість доступних портів хаба. Наприклад, Nucleum дозволяє працювати з MacBook, одночасно підключивши до нього зовнішній жорсткий диск і заряджаючи iPhone.

Електромагнітні перешкоди (EMI) від портів USB 3.0 (будь-якого пристрою або системи) можуть негативно впливати на якість сигналу Wi-Fi роутерів, бездротових мишей і клавіатур. Перешкоди, які створюють ці порти в основному впливають на пристрої, що передають дані на частоті 2,4 ГГц і знаходяться в безпосередній близькості. У Nucleum ризик їх виникнення зведений до мінімуму завдяки спеціальному екрануванню і унікальному розташуванню портів. Всі порти USB в хабі екрановані, при цьому порти USB-A і C знаходяться не поряд, а навпроти один одного. Це знижує ризик виникнення електромагнітних перешкод і дозволяє підключити до хабу максимальну кількість кабелів і адаптерів живлення різноманітних розмірів і форм.

«Потреба в хабах з додатковими портами USB-C на ринку постійно збільшується, – зазначив Лоренс Янг (Lawrence Yang), керівник підрозділу флеш-пам’яті Kingston®. – Ідея Nucleum в тому, щоб дати користувачам портативний, простий в обігу і універсальний хаб, який можна з комфортом використовувати вдома або в дорозі. Ми вважаємо, що він може стати в нагоді практично в будь-якій ситуації, тому його варто мати при собі постійно ».

Nucleum вже з’явився в продажу в США і протягом першого кварталу 2018 року вийде на ринки Великобританії і ряду країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону. Новинка захищена легендарними якістю Kingston і дворічною гарантією з безкоштовною технічною підтримкою. Детальна інформація про Nucleum доступна за посиланням kingstongo.com/nucleum.

Особливості та технічні характеристики хабу Nucleum:

 • Більше пікселів: потрібен монітор побільше для роботи? З Nucleum у вашого ноутбука з’явиться порт HDMI з підтримкою 4K!
 • Можливість зарядки: заряджайте свій iPhone®, Bluetooth-навушники та інші пристрої, просто підключивши їх до хабу.
 • Повне завантаження: навіть якщо користувачеві знадобилося задіяти всі роз’єми хаба, це не створить жодних проблем . Підключайтеся і готуйтеся творити!
 • Портативність: завдяки невеликим розмірам хаба USB-C його можна без проблем взяти з собою в дорогу.
 • Всё-в-одному: фотографуйте, надсилайте і обробляйте знімки, використовуючи всього один пристрій.
 • Працює з картами пам’яті формату SD і microSD.
 • Стильний зовнішній вигляд: дизайн Nucleum відмінно підходить до стилю MacBook нового покоління.
 • Універсальний адаптер: перехідники під роз’єми різних пристроїв більше не потрібні!
 • Габарити (без кабелю): 127x45x14,2 мм
 • Габаріти ( з кабелем): 276,4x45x14,2 мм
 • Вага: 92,4 г