З’явилися скріншоти хмарного буфера обміну в Windows 10

На конференції Build в цьому році компанія Microsoft повідомила про плани додати в Windows 10 універсальний буфер обміну, здатний синхронізувати скопійований контент між пристроями з однаковим обліковим записом. Завдяки такому рішенню перенесення тексту, посилань, зображень або будь-яких інших файлів буде дуже легким і не вимагатиме від користувача стороннього ПЗ або скидання об’єктів в хмару.

Але Microsoft не була б собою, якби не скасувала купу класних фішок в оновленні Windows 10 Fall Creators Update. Через деякий час після Build стало відомо, що розробники перенесли реліз функції Timeline і хмарного буфера обміну на наступне велике оновлення Redstone 4. Іншими словами, Windows 10 Fall Creators Update позбулася своїх двох головних особливостей.

Microsoft жодного разу не показувала роботу хмарного буфера обміну. Рафаель Рівера (@WinthinRafael) зміг покопатися в збірці 17004 (Skip Ahead) і змусив перші версії цієї функції працювати. Таким чином ми можемо поглянути на ранній інтерфейс нового буфера обміну. Сама синхронізація ще не працює (що й не дивно), але зовнішній вигляд вже можна зацінити.

Скопійовані вами елементи відображаються в невеликому вікні і упорядковані відповідно до часу. Об’єкти з хмари позначені відповідною іконкою. Вона сигналізує користувачу про те, що ці файли/текст/посилання скопійовані з іншого пристрою. На жаль, на даний момент більше ми нічого не знаємо.

На Android та iOS хмарний буфер обміну буде працювати за рахунок клавіатури SwiftKey, яку Microsoft придбала кілька років тому. Користувачеві треба буде увійти в обліковий запис Microsoft, після чого він зможе синхронізувати скопійовані об’єкти між своїми пристроями на різних операційних системах.

Залишилось оцінити, наскільки добре буде реалізована ця функція. На папері звучить все дуже непогано. Слідкуйте за нашими анонсами, щоб не пропусти найцікавішого.