Як збільшити швидкість зарядки iPhone 8 і при цьому зекономити

На презентації iPhone 8 та iPhone 8 Plus представники Apple мимохідь згадали, що пристрої отримали підтримку технології швидкої зарядки. В офіційному переліку функцій значиться, що за допомогою даної технології нові iPhone зможуть заряджатися до 50% всього за 30 хвилин.
Як би там не було, але в комплект до новинок пристрій для швидкої зарядки не входить. Тому, якщо ви хочете скористатися новою функцією, вам необхідно додатково придбати 29-ватний зарядний пристрій для MacBook і кабель з USB-C на Lightning за чималі кошти.

Однак, не поспішайте купувати зарядку для MacBook. Як показало тестування, на повну зарядку iPhone 8 Plus з нуля до 100% пішло 90 хвилин. За допомогою менш дорогого 12-ватного зарядного пристрою для iPad смартфон повністю зарядився за 105 хвилин.

«Рідна» 5-ватна зарядка, що входить в комплект до iPhone 8 Plus повністю заряджає акумулятор за 2 години 30 хвилин. Тому, якщо ви хочете заряджати ґаджет швидше, набагато вигідніше для вас буде придбати 12-ватний зарядний пристрій для iPad.

Тим не менш, не варто відразу ж відкидати ідею швидкої зарядки з використанням зарядного пристрою для MacBook. З його допомогою iPhone 8 Plus здатний зарядитися з нуля до 52% всього за 30 хвилин, тоді як при використанні зарядки для iPad за цей час ґаджет зарядиться тільки на 36%. Якщо використовувати «рідну» зарядку, за 30 хвилин iPhone 8 Plus зарядиться тільки на 21%.

Функція швидкої зарядки знадобиться на той випадок, якщо вам раптом терміново знадобиться забезпечити ще кілька годин роботи ґаджета. Коли акумулятор заряджається на 50%, швидкість зарядки знижується, для того щоб запобігти його надмірне нагрівання і передчасний знос. Аналогічної тактики також дотримуються багато виробників Android-пристроїв, що уповільнюють процес зарядки, коли батарея зарядиться наполовину.

Вирішувати лише Вам, а ми в свою чергу радимо добре подумати перед покупкою зарядних пристроїв від Apple.