В оновленій версії Telegram стала доступною українська локалізація

Свіжа версія офіційних клієнтів Telegram для iOS і Android отримала локалізацію на українську, а також на французьку, малайську, індонезійську та російську. Раніше переклад на згадані вище мови здійснювали лише ентузіасти, встановлення ж його вимагало деяких знань з боку користувача.

Разом з цим розробники Telegram також представили платформу, яка забезпечить поліпшення локалізації. Кожен користувач сервісу зможе запропонувати альтернативний варіант перекладу, а інші учасники проекту отримали право голосувати за або проти пропонованої зміни. Система локалізації клієнтів Telegram не вимагає повного оновлення для їх внесення, процес відбувається у фоновому режимі сам по собі.

Важливим нововведенням свіжих версій додатків стала можливість «живої» трансляції локації. Тобто, користувач може дати Telegram право показувати зміну свого місцезнаходження співрозмовнику або групі протягом деякого часу. Функція корисна для друзів, які бажають швидше знайти один одного в якомусь великому місці, наприклад на концертному майданчику, сподобається вона і батькам, котрі відправили дитину саму в школу або до бабусі.

З менш серйозних змін варто відзначити новий красиво анімований і зручний музичний плеєр, а також появу значка адміністратора у повідомленнях від великих груп. В останніх розширені налаштування по відображенню ранніше опублікованих повідомлень для нових членів.