Українським користувачам сервісу таксі Uber стали доступні довгоочікувані функції

Розробники сервісу таксі Uber представили низку нових функцій, велика кількість з яких доступна в додатку для водіїв, включаючи довгоочікуваний вбудований чат. Українські користувачі випробують оновлення одними з перших в регіоні EMEA, де з’явилися ці опції.

Всі нововведення:

  • Значно покращився зворотній зв’язок водій⇔пасажир. Якщо раніше для уточнення деталей поїздки користувачам доводилося здійснювати дзвінки або відправляти SMS, то тепер це можна зробити в додатку Uber. У спеціальному чаті видно, коли повідомлення доставлено і прочитано, а водії можуть відправити підтвердження пасажиру всього одним натисканням на екран. Вбудований чат поки буде працювати в тестовому режимі, а водіям доступні ще дві нові функції.
  • По-перше, це відправка статусу поїздки рідним і близьким, які зможуть відстежувати маршрут в режимі реального часу. Раніше така можливість була тільки у пасажирів. Нововведення дозволить підвищити безпеку поїздок для водіїв.
  • Нарешті, тепер водій може вказати не тільки пункт призначення після поїздки, а й час прибуття. Наприклад, якщо він планує до 18.00 бути в центрі міста, система враховує це при відборі замовлень і пропонує ті, що знаходяться на шляху прямування. Функція допоможе ефективніше управляти графіком роботи на платформі Uber
  • Ще одна зміна в Uber дозволить скоротити час простою для водіїв. Тепер похвилинна оплата за очікування нараховується через 2 хвилини після прибуття автомобіля, а не через 5 хвилин. Вікно безкоштовного скасування поїздки також скоротилося з 5 до 2 хвилин.