Наступні iPhone можуть бути взагалі без Touch ID

Заява експерта Мінг-Чі Куо, про те, що в iPhone наступного покоління на зміну технології сканування відбитків пальців прийде система розпізнавання осіб Face ID, лише підтверджує минулі слова аналітиків у припущеннях, що Apple взагалі може відмовитися від Touch ID в 2018 році.

Експерт також повідомляє, що Apple буде використовувати цю перевагу перед Android-смартфонами, використовуючи Face ID і TrueDepth-камеру у всіх моделях iPhone, починаючи з 2018 року.

Це буде серйозним кроком для Apple, яка використовувала Touch ID як єдиний засіб біометричної аутентифікації користувачів протягом усіх чотирьох років, з моменту його створення.

«Ми вважаємо, що ця зміна дозволить всім наступним моделям iPhone бути більш конкурентоспроможними через нове призначення інтерфейсу для користувача, повноекранний дизайн, TrueDepth-камери і Face ID», – пише Куо.

Навіть не дивлячись на те, що технологія Face ID ще не набула широкого поширення, виробники смартфонів під управлінням Android вже розробляють для своїх новинок аналогічні функції.

До презентації iPhone X основна увага конкурентів приділялася оновленню існуючої технології сканування відбитків пальців. І незважаючи на те, що Apple відмовиться від Touch ID, конкуренти продовжать використовувати сканери відбитків до першої половини 2019.