Мобільну Windows 10 офіційно “поховали”

Ніяких нових функцій, ніяких нових пристроїв — Windows 10 Mobile остаточно перестала цікавити свого творця, в лиці Microsoft. Представник компанії заявив, що планується обмежити підтримку платформи випуском виправлень і оновлень системи безпеки.

«Звичайно, ми продовжимо підтримувати платформу … виправлення помилок, оновлення безпеки тощо, але розробка нових функцій/”заліза” більше не пріоритет», — написав у Twitter віце-президент Microsoft Джо Белфіоре, в даний час керуючий розробкою “освітньої” Windows Cloud, а раніше керівник команди Windows Phone і Windows 10 Mobile.

«Ми ДУЖЕ СИЛЬНО намагалися зацікавити розробників додатків. Платили гроші … Писали за них додатки … але число користувачів занадто мале для більшості компаній, щоб спонукати їх на інвестиції», — пояснив він далі.

Минулого тижня стало відомо, що компанія HP, випустивши останній флагманський пристрій на Windows 10 Mobile, HP Elite X3, відмовляється від його виробництва.

Очевидно, що Microsoft так і не випустить Surface Phone, чутки про розробку якого ходять більше двох років. Передбачалося, що він зміг би працювати як повноцінний комп’ютер на базі Windows 10 при підключенні до монітора і запускати десктопні програми. 17 жовтня вийде чергове велике оновлення Windows 10. Мобільна версія Windows 10 більше не буде отримувати такі масштабні апдейти.