Microsoft і Qualcomm обіцяють революцію в автономності ноутбуків

Партнери компанії Microsoft, включаючи Asus, HP і Lenovo, готують до випуску ноутбуки, які змінять ситуацію на ринку. За словами менеджера компанії Піта Бернарда, лептопи з ARM-версією Windows 10 здійснять на ринку “революцію”, а заряджати їх потрібно буде “кожні два дні або типу того”.

Видання Trusted Reviews повідомляє, що Qualcomm має намір випустити Windows-ноутбуки з процесорами ARM в грудні, а в Microsoft обіцяють забезпечити цим пристроям “багатоденне” використання від акумулятора. Втім, поки що інші подробиці не розголошуються.

Нагадаємо, що ще в минулому році Microsoft обіцяла випустити на ринок ноутбуки з чіпами Snapdragon 835, які будуть працювати довше звичайного. Крім додатків, оптимізованих для ARM-процесора, ці пристрої будуть здатні запускати повноцінні десктопні програми за рахунок вбудованого в Windows 10 емулятора.

У минулому році представники Microsoft навіть показали, як відтворюється відео, запускаються Office-додатки і працює Photoshop під ARM-версію Windows. У компанії пообіцяли, що програми будуть працювати практично без затримок, а розробникам не доведеться вносити зміни в код.

Як вважають експерти, Apple теж повинна працювати в цьому напрямку. i-компанія вже робить деякі зрушення: в “макбуки” 2017 року випуску, наприклад, сенсорний OLED-рядок Touch Bar вже живить власний ARM-процесор. Однак “біонічний” чіп A11, що з’явився в iPhone 8, iPhone 8 Plus і iPhone X, в теорії, може забезпечити MacBook Pro набагато тривалішим часом роботи від акумулятора.

Джерело інформації: trustedreviews