Китайський інтернет-магазин розсекретив появу новинки від OnePlus

Компанія OnePlus ще не підтвердила випуск свого нового смартфона OnePlus 5T, проте, китайський інтернет-магазин Oppomart вже почав приймати попередні замовлення на новинку. Створена веб-сторінка для даної моделі, яка вже містить її характеристики, зображення, цінник і навіть ймовірні терміни початку поставок.

Згідно з опублікованими даними, за апаратною частиною OnePlus 5T буде майже повною копією свого попередника. Представники Oppomart впевнені, що новинку оснастять процесором Snapdragon 835 з піковою частотою до 2,45 ГГц, 6/8 ГБ оперативної і 64/128 ГБ вбудованої пам’яті.

Роздільна здатність подвійної камери, що розмістилася на задній частині смартфона, дорівнюватиме 20 і 16 Мп для кожного об’єктива відповідно. Апертура – f 2.6/f 1.6. Ємність вбудованого акумулятора, так само як і версія операційної системи, під управлінням якої працюватиме OnePlus 5T, залишаються невідомими.

Єдиною відмінністю OnePlus 5T від OnePlus 5, яка відразу впадає в очі, стане 6-дюймовий дисплей зі співвідношенням сторін 18:9 і все мінімальнішими,  прагнучими до “зникнення”, рамками. Роздільна здатність такого дисплея в кращих традиціях флагманських смартфонів 2017 року, дорівнюватиме Quad HD.

Орієнтовна дата початку поставок – кінець листопада 2017 року.