Інтерфейс Fluent Design добрався до пункту «настройки» Windows

Розробники корпорації Microsoft випустили оновлення Fall Creators Update і взялися до роботи над розробкою глобального оновлення для Windows 10, яке носить кодову назву Redstone 4.

Користувачі сподіваються, що майбутнє оновлення буде наймасштабнішим і додасть в Windows 10 велику кількість нових функцій, які були анонсовані на виставці Build 2017.

В оновленні Redstone 4 розробники продовжать вводити інтерфейс Fluent Design в решту частини Windows 10. Зараз відомо про впровадження елемента Acrylic в панель задач, в частині внутрішніх збірок. Розробники точно планують додавати елементи Fluent Design в меню «Пуск».

Нещодавно в Мережі з’явилися зображення, на яких можна оцінити роботу розробників над поліпшенням призначеного для користувача інтерфейсу пункту «Настройки» Windows. В поліпшеннях варто звернути увагу на оновлений макет, вид якого набагато цікавіше, ніж його нинішня реалізація. Також стало відомо про впровадження в бічну панель навігації елемента Acrylic і ефекту Reveal.

Цікавим є той факт, що Microsoft ще не показала безліч інших елементів дизайну Fluent Design, і ймовірність їх появи в Redstone 4 вкрай мала. На виставці Build, яка пройшла в Сіетлі, розробники продемонстрували велику кількість цікавих концептів для Fluent Design, проте в оновленні Fall Creators Update вони так і не були представлені.