Huawei готує свою новинку до виходу на грудень цього року

На проведеній прес-конференції компанії Huawei, підрозділ Honor оголосив дату і місце презентації чергової новинки. Очікується, що майбутній смартфон буде володіти дуже тонкими рамками.

Про сам же смартфон відомо небагато. Сама Huawei ще не оголошувала про вихід нового ґаджета офіційно. Таємничий апарат ховається за слоганом «Розшир погляд». Нова модель може нагадувати безрамкову версію Samsung Galaxy Note 9 або постати в зовсім новому дизайні.

На анонсі презентації зображено два телефони, але навряд чи це означає вихід відразу двох нових моделей. Швидше за все, будуть представлені звичайна і Pro-версії.

Запрошення на презентацію також супроводжується хештегом «#IOOI», в якому може бути прихований натяк на дві камери. Можливо, новий смартфон буде оснащений недавно анонсованим чіпсетом Kirin 970.

Не так давно Huawei випустила Honor 9i в Індії c подвійним комплектом камер на передній і задній панелях, який став першим телефоном з чотирма камерами. Тренд на безрамкові смартфони продовжує набирати популярність, в той час як дві основні камери вже встигли стати чимось звичним. Ставку на відсутність рамок роблять провідні виробники: Apple представила iPhone X, Xiaomi – Mi Mix 2, Samsung – Galaxy Note 8, LG – G6.