Google прокоментувала всі претензії щодо заявлених несправностей у нових Pixel

З початку продажів новеньких Google Pixel 2 і Pixel 2 XL користувачами були виявлені певні проблеми при користуванні девайсами, через що до компанії надходили численні претензії. Тепер Google, після мовчазного розгляду так званих проблем, прийшла до висновку, що деякі з них надумані, і у їх виправленні немає ніякої необхідності, а також надала певні коментарі з приводу всіх заяв.

Наприклад, той факт, що дисплей Pixel 2 XL сильно «синить» під кутами, як запевняє пошуковий гігант, є нормою. Про це заявив Шонго Чау, віце-президент Google з інженерних питань.

«Ми хочемо роз’яснити ситуацію з синім відтінком, про який ви питали. Він притаманний дисплеям і помітний тільки у разі перегляду зображення під сильним кутом нахилу. Всі дисплеї сприйнятливі до деякого зсуву кольору (наприклад, до червоного, жовтого, синього) при перегляді з різних кутів через конструкції пікселя. Подібно до нашого вибору з більш прохолодною білою точкою, ми пішли на поводу вподобань наших користувачів і вибрали варіант, який віддає синім кольором », – заявив Шонго Чау.

Таке пояснення було б можливим, якби у всіх Pixel 2 XL цей ефект не проявлявся би в різному ступені. У декого синього відтінку немає взагалі, в той час як у інших він явно виражений і помітний при найменших відхиленнях. Поки найлогічнішою причиною є погано налаштований поляризатор.

Крім цього, Google також не визнає проблему з вигорянням дисплеїв Pixel 2 XL. Нагадаємо, що у деяких власників новинки пікселі вигоріли в області кнопок в нижній частині фронтальної панелі лише через один тиждень використання. Google називає це диференціальним старінням. Компанія досліджувала питання і заявила, що швидкість вигоряння в Pixel 2 XL багато в чому аналогічна іншим преміальним смартфонам. Тут варто додати, що AMOLED-екрани в останніх флагмани Samsung вигорають через кілька місяців або навіть років.

Що стосується неправильної передачі кольору, то Google все ж визнала наявність проблеми. Кольори в дисплеях Pixel 2 і Pixel 2 XL відкалібровані до sRGB з можливістю підвищення контрастності на 10% при активації функції «Насичені кольори». Компанія заявила, що випустить оновлення для «пікселів» другого покоління, зробивши кольори більш насиченими. Апдейт вийде в найближчі кілька тижнів.

Також Google визнала, що 5-дюймовий Pixel 2 дійсно видає клацання і інші звуки під час роботи. Деякі вирішили, що вони виходять від процесора або іншого чіпа всередині смартфона. Наприклад, після відключення NFC проблема зникла.

«Ми тестуємо оновлення програмного забезпечення для усунення негучних клацань в ряді Pixel 2. Оновлення буде доступно в найближчі тижні. Даний шум не впливає на продуктивність вашого смартфона, але якщо він вам заважає, то ви можете тимчасово відключити NFC в налаштуваннях », – написав менеджер Google по роботі з користувачами.

На завершення віце-президент з управління продуктами Google Маріо Кайроз оголосив, що термін гарантійного обслуговування всіх Pixel 2 і Pixel 2 XL був збільшений до двох років.

«Що стосується диференціального старіння, ми провели всі наші продукти через велику перевірку якості перед запуском і виробництвом кожного пристрою. Ретельне тестування дисплея Pixel 2 XL показує, що його характеристики розпаду аналогічні OLED-панелям, що використовуються у відповідних продуктах. Наше поточне дослідження вигоряння, яке почалося, як тільки ми отримали перший звіт від користувача 22 жовтня, підтверджує, що диференціальне старіння відповідає очікуванням від інших преміальних ґаджетів і не повинно впливати на повсякденний досвід використання Pixel 2 XL. Незважаючи на це, ми застосовуємо програмне забезпечення для безпеки і максимального збільшення терміну служби OLED-дисплея, і будемо продовжувати оновлювати ці програми », – заявив Маріо Кайроз.

Джерело інформації: androidpolice