Google пояснила відсутність роз’єму для навушників в Pixel 2

Менеджер підрозділу Nexus/Google Pixel по роботі з громадськістю Оррін Хенкок відповів на критику користувачів, незадоволених відсутністю 3.5-мм роз’єму для навушників в смартфонах Pixel 2 і Pixel 2 XL. Він зазначив, що роз’єм не зник, а переміщений в USB Type-C, «як в кращих сучасних смартфонах».

«Смартфони Pixel другого покоління поставляються з портом для навушників, але ми перейшли на USB Type-C — стандарт, який стає звичайним явищем для кращих смартфонів і ноутбуків сьогодні. Цей сучасний порт дозволяє нам забезпечити кращу якість звуку в навушниках», — поділився Хенкок.

На сайті Google надано список навушників, що підключаються по USB Type-C, які перевірені компанією і сумісні з Pixel 2 і Pixel 2 XL:

«Ми розуміємо, що деякі з вас будуть шукати навушники USB Type-C, і ми хочемо дати вам деякі рекомендації, що стосуються сумісності навушників зі смартфонами Pixel 2 і Pixel 2 XL. Головне, що слід пам’ятати — Pixel 2 і Pixel 2 XL сумісні з навушниками USB Type-C, які підтримують цифровий звук», — розповів Оррін Хенкок.

Хенкок додав, що Pixel 2 і Pixel 2 XL поставляються з перехідником USB Type-C на 3.5-мм аудіороз’єм. Також компанія продає адаптер «Moshi USB-C to 3.5 mm Adapter/Charger», що дозволяє одночасно заряджати Pixel 2 і слухати музику через дротові навушники.