Доносяться чутки про можливу появу нового Meizu

На сайті Slashleaks, де частенько публікуються чутки та витоки, з’явилося фото смартфона з витягнутим екраном, джерело якого стверджує,що це буде новеньким Meizu. Рамки з боків екрану звичайні, а от верхня і нижня тонші звичних нам, на останній навіть не знайшлося місця для традиційної кнопки управління mButton.

І саме її відсутність викликає деякі питання щодо цього витоку. mButton вже кілька років є невід’ємною частиною смартфонів компанії, після того як ZTE відсудила у Meizu право на використання сенсорного кружка під екраном. На кнопці “висить” відразу три функції: натискання переводить користувача на головний екран, дотик – на крок назад, також в неї вбудований сканер відбитків mTouch.

Meizu може перемістити сканер на задню частину смартфона, а навігацію по системі на наекранні сенсорні елементи, як це зроблено у багатьох. Однак, таким чином продукт втратить одну з фірмових фішок, що для компанії стане складним рішенням. Meizu спочатку дуже серйозно ставилася до створення та просування власних торгових марок.

Смартфон виглядає завершеним, хоча віце-президент компанії стверджував, що більше новинок у 2017 році чекати не варто. Це теж можна вважати таким собі спростуванням, проте,  недавно Meizu відокремила підрозділ Meilan, що випускає смартфони, що реалізуються у нас і в Європі в лінійці «M». Під брендом нової, майже незалежної, компанії і може вийти смартфон з витягнутим дисплеєм.

Втім, поки це лише витік, хоча і досить цікавий. Чекаємо коментарів від керівництва Meizu, яка не соромиться писати про таке, або свіжих фотографій цікавого смартфона.