Дисплей Pixel 2 XL має серйозні недоліки

Деякі власники флагманського Pixel 2 XL скаржаться на вигоряння дисплея: через кілька днів використання на сірому кольорі стають помітні вигорілі пікселі.

Першим про проблему розповів автор американського видання Android Central, який опублікував в свій Twitter-акаунт фотографію вигорілого дисплея Pixel 2 XL.

За словами журналіста, він використовував смартфон протягом одного тижня і тепер, якщо відкрити картинку сірого кольору, то на дисплеєві помітні кнопки навігації і навіть ікони повідомлень.

Автор ресурсу 9TO5Google підтвердив наявність проблеми з дисплеєм у свого Pixel 2 XL, яким він користувався близько 10 днів. За його словами, на смартфоні трохи, але проступають кнопки навігації, якщо відкрити картинку з сірим фоном.

Проблема вигоряння окремих пікселів трапляється з будь-якими дисплеями, виконаними за технологією OLED, але, як правило, через кілька місяців використання. Вигоряння відбувається в тому місці, де інтенсивно використовується синій або білий колір. Чорний колір не задіє підсвічування пікселів, тому він не викликає вигоряння. Вигорілі пікселі стають темними і помітними на екрані. Чим світліше зображення, тим краще їх видно.

В Google визнали проблему і планують розібратися з ситуацією. Також представники пошукового гіганта не тільки пообіцяли розслідувати проблему, а й заявили, що всі екрани, що встановлені в смартфонах, проходять ретельну перевірку якості на виробництві.

Сподіваємося, що проблема не виявиться масовою або компанія усуне її вже в наступній партії смартфонів. Важливо знати, що відновити вигорілі пікселі не можна.

Джерело інформації: theverge