Альтернативне пакування від Apple збереже навколишнє середовище

Apple поділилася в Мережі новим документом під назвою «Папір і пакування», в якому викладаються кроки, зроблені компанією для більш ефективного використання паперу.

Для захисту навколишнього середовища в майбутньому Apple розділяє свої зусилля на кілька пріоритетних кроків:

  • Зменшення впливу на зміну клімату за рахунок використання відновлюваних джерел енергії та підвищення енергоефективності в продуктах.
  • Збереження цінних ресурсів шляхом ефективного використання матеріалів і переробки продуктів в кінці їх життєвого циклу.
  • Розробку та використання більш безпечних матеріалів.

Графік ілюструє зусилля компанії по збереженню природних ресурсів за рахунок зміни технології упаковки iPhone.

Коробка iPhone 6s включала два пластикових лотка, що утримують пристрій і аксесуари окремо, а вже в iPhone 7 компанія придумала новий дизайн коробки, який об’єднує обидва відділення. Відмова від другого лотка значно зменшила кількість використовуваних матеріалів.

Для iPhone 8 компанія розробила ще більш екологічно чисту альтернативу пакування, яке захищає зарядний пристрій. У документі розкриваються кроки, необхідні для досягнення успіху. Подібного результату можна досягти, працюючи з постачальником з метою зміни процесу виготовлення.

Apple сподівається, що її програма допоможе іншим компаніям взяти на себе відповідальність за вплив на навколишнє середовище, і готова до співпраці.

Джерело інформації: apple