Xiaomi Mi Note 3 показали на тизері

Президент компанії Xiaomi раптово опублікував тизер, на якому показана майбутня новинка і навіть продемонстрована її задня панель. Всупереч чуткам це не Mi MIX 2, який часто демонструвався в останніх витоках, а Mi Note 3.

Фаблети цієї серії зазвичай отримують 5,7-дюймовий екран з вигнутими краями і топовою начинкою, успадкованою від основного Mi-флагмана. Навряд чи щось зміниться і цього разу. Більш того, Mi Note 3 може і повністю успадкувати дизайн Mi6, що частково підтверджує оформлення задньої кришки на тизері.

Сміливо можна приписувати встановлений в Mi Note 3 топовий Snapdragon 835 та 4/6 ГБ ОЗП. Вузьких рамок екрану, швидше за все, чекати не варто. За дизайном і конструкцією корпусу новинка буде являти собою збільшений варіант Mi6. Відповідно, і орієнтована вона буде на тих, кому 5,15″ вже мало.

Про терміни анонса інформації поки немає, але, ймовірно, Mi Note 3 і Mi MIX 2 представлять одночасно, 11 вересня. Перший стане відносно доступним флагманом для любителів великих розмірів, а другий виявиться найдорожчим та інноваційним рішенням компанії.