Xiaomi Mi MIX 2 не отримає процесор Snapdragon 836

Qualcomm повідомила важливі подробиці, що стосуються «заліза» майбутнього безрамкового смартфона Xiaomi Mi MIX 2. З повідомлення випливає, що новинка буде багато в чому подібна до інших яскравих флагманів, що побачили світ в 2017 році, але найбільш вражаюче припущення про апаратні характеристики Mi MIX 2, на жаль, не підтвердилося.

Анонс наступника торішнього Mi MIX, нового Xiaomi Mi MIX 2, запланований на 11 вересня 2017 року, про що раніше вже повідомлялося. З наближенням дати дебюту довгоочікуваної новинки в Мережі з’являється все більше чуток про неї. Недавній «витік» вказував на можливі технічні характеристики Mi MIX 2  із ще не представленим чіпсетом від компанії Qualcomm — Snapdragon 836.

Чіпсет мобільного девайса, втім, як і будь-якого комп’ютера, поряд з обсягом оперативної пам’яті, є його найважливішою апаратною частиною, що визначає швидкість роботи пристрою і підтримувані ним можливості. Перспектива використання більш вражаючих дисплеїв і камер також визначається підтримкою цих комплектуючих чіпсетом, який часто називають просто «процесором», хоча центральний процесор є лише одним з компонентів сучасної апаратної платформи розумного девайса.

Але реальність виявилася більш очікуваною. Qualcomm на своїй сторінці в китайській соціальній мережі Weibo підтвердила, що саме Snapdragon 835, а не Snapdragon 836 стане апаратною платформою нового девайса. І це ставить крапку в чутках про чіпсет Mi MIX 2.

Але це не означає, що користувачам вже все відомо про новинку від Xiaomi. Слідкуйте за нашими анонсами, попереду багато цікавого.