Що можна купити замість максимальної версії iPhone X

Про вартість новинки iPhone X вже сказано багато. Одні вважають, що ціна виправдана і адекватна, мовляв подивіться на вартість флагманів конкурентів. Інші впевнені, що маркетологи Apple остаточно втратили зв’язок з реальним світом, інакше кажучи «зажрались».

Ми не будемо давати оцінку ціновій політиці компанії з Купертіно, а лише покажемо альтернативні версії витрати суми, необхідної для покупки максимальної версії iPhone X.

Отже, що можна сьогодні купити за суму більшу $1500? Варіантів багато.

1. Придбати кілька пристроїв Apple

Якщо уважно ознайомитися з цінами на офіційному сайті компанії Apple, стає зрозумілим, що один новенький iPhone X вартий відразу кількох інших пристроїв компанії.

Наприклад:

  • Apple iPhone 7 ємністю 128Гб;
  • Apple Watch Series 3 розміром корпусу 42 мм;
  • AirPods.

Загальна сума покупки складе приблизно ціну максимальної версії iPhone X. Іншими словами, додавши всього кілька тисячі гривень, можна отримати відмінний сучасний комплект ґаджетів Apple. Минулорічний флагман з максимальним об’ємом пам’яті, нову модель Apple Watch і інноваційні бездротові навушники. Звучить смачно.

Якщо ж хочеться отримати більш досконалий смартфон, можна придбати iPhone 8 з 256 Гб на борту і планшет iPad на 32Гб. Коштувати такий набір буде ті ж гроші.

2. Купити крутенький MacBook Pro

Звичайно, це звучить дико, але «X» коштує як MacBook Pro.

На сайті Apple новий крутий ноутбук MacBook Pro 13 з Touch Bar коштує $1799. «Доплативши» кілька сотень доларів, отримуєш надійний робочий інструмент для фотографів, дизайнерів, блогерів. Навіть у мінімальній версії пристрій здатний «впоратись» з важкими графічними файлами.

На виправдання маркетологів Apple, можна лише привести один факт, що iPhone X могутніше 13-дюймового MacBook Pro.

У відомому синтетичному тесті Geekbench в багатоядерному режимі смартфон видає більшу цифру, ніж ноутбук. 9959 балів проти 9194. Такі справи.

3. Купити повнокадрову камеру і хороший смартфон

Які б круті кадри, зроблені новою камерою в iPhone X, не показували на презентації Apple, до якості знімків з «дзеркалок» все ще далеко.

Дивимося інтернет маркети і знаходимо мінімальну вартість на фотоапарат Canon EOS 6D Kit.

На решту суми можна придивитися смартфон Xiaomi Redmi Note 4, нехай без інноваційного Face ID і iOS 11 на борту, зате зі сканером відбитків пальців і Android 6.0.1.

4. Цілий набір для життя від Xiaomi

Замість всього лише одного iPhone X можна купити цілий мішок різних ґаджетів з магазину Xiaomi:

  • Комп’ютерні окуляри Xiaomi Roidmi B1 для захисту очей;
  • Потужний смартфон Xiaomi MI 6 128 ГБ;
  • Кросівки для життя Xiaomi mijia;
  • Гіроскутер Xiaomi Ninebot;
  • Xiaomi Mi Notebook Air 12.5.

5. ???

Ми спеціально залишили фінальний пункт для ваших роздумів.

Запропонуйте в коментарях свій варіант, як витратити таку значну суму, якої вартий новий флагман компанії Apple. Або ж ви вважаєте, що його покупка безальтернативна?

Чекаємо ваших думок з цього приводу.