Motorola готує спеціальну версію смартфона Moto X4

До недавнього часу в рамках програми Android One виходили тільки бюджетні смартфони для ринків, що розвиваються. Всі вони були апаратами початкового рівня з досить скромними характеристиками. Порушив цю традицію недавно представлений Xiaomi Mi A1. Всього за $230 компанія Xiaomi пропонує «чисту» версію Android, флагманську подвійну камеру, непогані характеристики і суцільнометалевий корпус. Як стало відомо, схожий пристрій планує випустити і Motorola.

За даними відомого інсайдера Евана Бласса, незабаром буде представлена ​​спеціальна версія недавно анонсованого Moto X4. Він також опублікував зображення смартфона, на задній стороні якого красується напис «Android One».

Якщо поява смартфона від Xiaomi на «чистій» версії Android була знаковою подією, оскільки фірмова програмна оболонка MIUI кардинально відрізняється від того, що пропонує Google, то вихід Moto X4 в рамках програми Android One є вельми спірним рішенням. Апарат і так поставляється з практично «чистою» версією Android без сторонніх надбудов з боку виробника. Смартфон лише підтримує кілька фірмових функцій Moto, які можна вимкнути в налаштуваннях.

Про терміни виходу спеціальної версії Moto X4 нічого не повідомляється.