Meizu представила портативний акумулятор M20

Meizu сьогодні представила не тільки доступний смартфон M6, а й оновлений портативний акумулятор M20 PowerBank. Незважаючи на такий індекс, ємність встановлених всередині батарей залишилася такою ж, як і у M10, тобто 10 000 мАг.


Головним технічним поліпшенням стало збільшення швидкості зарядки приблизно на 30% в обидві сторони, тепер вона 24-ватна. Сам аксесуар з 0 до 100% заряджається за три з половиною години, що не так вже й погано. На одному з торців є повноформатний USB Type-A і micro-USB, а ось для Type-C місця не знайшлося, там же є індикатор з декількох LED. Виробник традиційно заявляє про численні ступені захисту від короткого замикання і перегріву, які можуть виникати при прискореній зарядці.

Щоб виділити Meizu M20 PowerBank візуально, акумулятор вирішили зробити кольоровим. Логотип виробника і верхня частина тепер можуть бути не лише сірими, а й зеленими, червоними або синіми. Є й особлива повністю червона версія в честь популярної японської манги One Piece, на корпусі якої нанесено зображення Луффі. За межами Піднебесної такий варіант аксесуара офіційно не придбати.

Ціна Meizu M20 PowerBank в Китаї становить 169 юанів, в Україні акумулятор з’явиться ближче до кінця осені.