Google готує конкурента iPhone X

Очікувалось, що 4 жовтня Google представить два нових смартфони — Pixel 2 і Pixel 2 XL. Згідно нової інформації, крім цих апаратів компанія покаже ще один смартфон під назвою Ultra pixel.

Такою інформацією поділився блогер Арун Маін. На своєму YouTube-каналі він розповів про те, що отримав фотографії, нібито, зроблені в офісі Google. На них зображені кілька фрагментів презентації, на яких можна розгледіти смартфон з дуже вузькими рамками з боків дисплея. На одному зі слайдів присутній напис «Ultra pixel phone by Google» (смартфон Ultra Pixel, створений Google).

Також на знімках можна помітити, що управління цим смартфоном буде проводитися за допомогою жестів на нижній частині екрана. В Ultra pixel компанія вирішила відмовитися від звичних кнопок навігації. Також, за даними джерела, смартфон оснастять подвійною основною камерою і сканером відбитків пальців «нового типу». Маін передбачає, що Ultra pixel отримає дактилоскопічний сканер, який буде вбудований в матрицю.

Наразі це вся інформація, яка наявна про цей смартфон в Мережі. Цілком можливо, що ці фотографії фейк, і Google випустить тільки Pixel 2 і Pixel 2 XL. У будь-якому випадку залишилося чекати недовго — презентація нових смартфонів Google відбудеться через тиждень, 4 жовтня.

Джерело інформації: phonearena