Чутка: завтра Google оголосить про поглинання HTC

Тайванський виробник Android-пристроїв HTC запланував на завтра, 21 вересня, “важливий анонс”, на якому може бути оголошено про поглинання компанії з боку Google. Про це повідомили в Twitter журналіст Тім Калпан з Bloomberg і Еван Бласс (@evleaks), що заслужив надійну репутацію за достовірність своїх витоків.

Будь-який сценарій видається реальним: викуплена може бути як частина, так і вся компанія цілком. Як написав Калпан, завтра, напередодні публікації “важливої ​​інформації”, торги акціями HTC на Тайванській фондовій біржі (TWSE) будуть припинені. У прес-службі компанії відмовилися від роз’яснень, сказавши, що «HTC не коментує ринкові чутки або спекуляції».

За інформацією Бласса, Google має намір частково викупити “залізний” бізнес HTC, в тому числі активи, пов’язані зі смартфонами. У той же час виробник збереже за собою власний бренд і зможе використовувати його на ринку VR-пристроїв.

HTC і Google — давні партнери. Тайванська фірма, наприклад, виготовила для пошуковика планшет Nexus 9 в 2014 році, а 4 жовтня буде показаний смартфон Pixel 2-го покоління, виробництво якого також буде доручене швидше за все HTC.