Android Oreo значно безпечніший попередніх версій «зеленого робота»

В Android Oreo з’явилися важливі приховані поліпшення, які значно підвищують безпеку системи та захист від шкідливих програм. Google оновила криптографічний протокол, процес встановлення додатків з невідомих джерел, створила пісочницю для програм, які відображають веб-контент, та багато іншого. Всі виявлені зміни в системі безпеки представлені нижче:

  • У Android Oreo більше не підтримується застарілий і небезпечний криптографічний протокол SSLv3. Його замінив новий TLS 1.2, який не дозволить пристроям під керуванням Android Oreo підключатися до незахищених веб-серверів.
  • В новій версії системи створена пісочниця (механізм для безпечного використання програм) для програм, які відображають веб-контент. Тепер він відображається тільки в цій пісочниці, що обмежує його доступ до будь-яких даних. Сайт, який захоче захопити вашу інформацію, нічого не знайде.
  • У Android 8.0 для всіх додатків застосовується фільтр, який обмежує способи взаємодії додатків з ядром. Теперь шкідливим програмам складніше отримати корінний доступ до системи.
  • Android Oreo обробляє унікальні ідентифікаційні дані користувачів по-різному. У попередніх версіях системи при налаштуванні пристрою був створений один унікальний ідентифікатор, який залишався постійним. В Oreo ідентифікатори створюються на основі підписів розробників додатків. Теперь кожен ID різний, і він виключений із програми, яка створила його. Це означає, що розробники не зможуть стежити за користувачами однієї програми з допомогою іншої.
  • Так само Google в Android 8.0 повністю оновила процес встановлення додатків з невідомих джерел.

Google дійсно піклується про безпеку своєї системи та її користувачів. Компанія не тільки удосконалює захист Android з кожним оновленням ОС, але і щомісячно випускає патчі безпеки для всіх підтримуваних пристроїв.