Сторонній розробник придумав універсальний буфер обміну для iOS 11

В цьому році оновлення iOS 11 принесе велику кількість фішок для iPad. Це не дивно, адже за останні півроку купертинівці випустили два нових планшети і намагаються всіляко зацікавити користувачів в їх купівлі. Приємно, що нові програмні фішки дозволяють розробникам додатків взаємодіяти з ними по повній і створювати абсолютно нове ПЗ.

Однією з принципових відмінностей iOS від macOS є прив’язка файлів до певного додатка. Дані не можуть зберігатися просто в будь-якій папці або на робочому столі, як на комп’ютері.

Розробник Даніель Бреслан (Daniel Breslan) вирішив виправити ситуацію і вже тестує додаток The Shelf для iPad. Він додає свого роду робочий стіл або універсальний буфер обміну для планшета. Користувач може поміщати туди всі необхідні для роботи дані, а потім в будь-який момент перетягувати їх в потрібні програми. Дивіться самі:

Додаток підтримує Side By Side і Side Over, а значить, може бути запущений разом з іншою програмою або поверх неї. The Shelf може зберігати зображення, посилання, текст з форматуванням і без, URL з прев’ю картинкою, місце розташування і електронну пошту. В майбутньому розробник планує розширювати перелік підтримуваних типів даних.

Завдяки функції Drag & Drop можна переміщати об’єкти без виклику контекстного меню, вбудований попередній перегляд позбавить від необхідності відкривати файл в іншій програмі.

The Shelf може перетворитися в незамінну універсальну папку в iOS 11. Більше не доведеться пам’ятати, в якому додатку знаходяться потрібні дані, простіше перенести все необхідне для роботи в The Shelf.

Даніель Бреслан обіцяє випустити свій додаток відразу ж після релізу iOS 11 абсолютно безкоштовно.

Джерело інформації: co