Програмна оболонка Flyme 6 стала доступна для флагманів 2014-го року

Meizu сьогодні оголосила, що прошивки на основі Flyme 6 доступні для ще однієї групи смартфонів. В наступну хвилю оновлення потрапив стильний металевий M3E, U10 і U20 зі скляними задніми панелями, а також флагмани 2014-го: MX4 і MX4 Pro.

На даний момент Flyme 6 доступний для цих пристроїв тільки через встановлення в ручному режимі. Втім, процес вкрай простий — досить завантажити потрібний пакет з офіційного сайту і активувати натисканням. Бажано в процесі очистити систему, зробивши перед цим резервну копію даних за допомогою вбудованого механізму, а після встановлення відновити її. В майбутньому оновлення до Flyme 6 планується поширювати і через OTA, тобто «по повітрю», але Meizu поки не оголосила терміни, коли це трапиться.

Свіжа версія оболонки є еволюційним продовженням Flyme 5. Вона стала ще більш плавнішою в роботі, та й анімацій додалося. Частина елементів управління перероблена, а фірмові програми тепер виглядають «чистішими» і простішими.

Дані прошивки містять лише фірмову оболонку і невеликі доопрацювання під кожен смартфон. Це означає, що після встановлення Flyme 6 на M3E, U10, U20, MX4 і MX4 Pro версія Android на них залишиться колишньою. Meizu вже тестує оновлення на основі Nougat для багатьох смартфонів в Китаї, так що власникам частини моделей варто чекати і його, але нескоро.

Джерело інформації: flymeos